Bendras Loginis Vienitas (Common Logic Unit CLU)

LABAI MAŽAS ĮTAISAS, SU LABAI DIDELĖMIS GALIMYBĖMIS

Sunku patikėti, kad šis nedidelis įrenginys turi labai veiksmingą 32 bitų procesorių, DDR3 atmintį, realaus laiko operacinę sistemą, LUA kalbos vertėjus, du Fast Ethernet prievadus, Z-Wave modulį ir vietinį autobusų valdiklį. Tai yra komponentai, leidžiantys "Grenton" padaryti daug.
Moduł sterujący inteligentny dom z wifi android z-wave oraz LUA

Mist Computing

MES NEŽINOME KAS BUS PO 10 METŲ, BŪTENT TODĖL SUKURIAME SISTEMA KURI IŠGYVENS ATEITYJE

GRENTON tai pirmoji sistema, kuri naudoja sąvoka Mist Computing, kai visi moduliai komunikuoja tarpusavyje beprecedento lygiu.

KĄ TAI REIŠKIA?

Vietoj kūrybinių ribojamų, Grenton siūlo faktiškai neribojamą galimybę, kuriant objektų vidinius ryšius. Tai liečia esamus įrenginius, bei įrenginius, kurie gali atsirasti ateityje.

Ir nesvarbu , kad įrenginys pasirodys tik po keletą metų. Sistema tam pasiruošusi.
Połączenie i konfiguracja inteligentnego domu program konfiguracyjny Połączenie i konfiguracja inteligentnego domu program konfiguracyjny

SU LAIDU, KUR GALIMA.
BE LAIDO, KUR TURĖTŲ BŪTI

SIŪLO UNIKALU KOMBINAVIMO BŪDĄ
GERIAUSI LAIDŲ IR BELAIDŽIŲ SISTEMŲ ASPEKTAI!

Moduły przewodowe i bezprzewodowe Z-Wave w systemie automatyki budynkowej

PATIKIMAS VEIKIMAS, LAIDINIO KONCENTRATORIAUS DĖKA

GRENTON Systemos moduliai sujungiami, pabauduojant kabelius, tai leidžia pasiekti stabilumo ir greiti. Tai puikus sprendimas naujoms instaliacijoms

LANKSTUMAS PASIEKTAS SU BELAIDŽIO Z-WAVE KOMUNIKACIJA

Kai yra reikalinga, belaidžiai Z Wave moduliai gali būti sumontuoti per keletą minučių. Tai puikus sprendimas montuoti sistemas esamuose apartamentuose ir pastatuose.

BAZĖ - TAI YRA LANKSTUMAS IR GALIMYBĖ PLĖSTI INSTALIACIJĄ!

PRADĖKITE NUO PAPRASČIAUSIO IR PLĖSKITE SISTEMA ATEITYJE

Grenton suderinamas su daugeliais standartais ir kitomis sistemomis. Jei gu, kažkuriame taške, ateityje nuspręsite pridėti prie sistemos KNX standarto modulius, Grenton bus pasiruošęs. Jums bus reikalinga pridėti tik  CLU, kuris palaiko naują protokolą ir jūs galėsite palaikyti įrenginius, naudojančių šį standartą lygiai taip pat, kaip ir bet kuris kitas Grenton Sistemos įrenginius. Be to, jūs gaunate prieigą prie visų savo sistemos funkcijų.

COMPATIBLE WITH MULTIPLE STANDARDS

Grenton suderinamas su daugeliais standartais ir kitomis sistemomis. Jei gu, kažkuriame taške, ateityje nuspręsite pridėti prie sistemos KNX standarto modulius, Grenton bus pasiruošęs. Jums bus reikalinga pridėti tik  CLU, kuris palaiko naują protokolą ir jūs galėsite palaikyti įrenginius, naudojančių šį standartą lygiai taip pat, kaip ir bet kuris kitas Grenton Sistemos įrenginius. Be to, jūs gaunate prieigą prie visų savo sistemos funkcijų.
Moduł wejścia wyjścia przekaźnikowy

GRENTON OBJECT MANAGER

Darmowe oprogramowanie do konfiguracji inteligentnego domu na PC
Viskas yra lengviau, naudojant tinkamas priemones. Kartu su GRENTON Smart house sistemą, jūs gaunate Object Manager programinė įranga. Tai yra intuityvi programa, kuri leidžia jums greitai ir lengvai pridėti naujus  sistemos modulius, nustatyti jų koreliacijos ir sukurti scenarijus.
GRENTON Object Manager yra paprasta naudoti, bet ne pernelyg suprastintai. Daug naudingos konfigūravimo galimybių leis jums sukurti  savo svajones išmanias, o vidinė diagnostikos funkcijos bus lengviau valdyti. Jūsų vaizduotė yra nėra ribu!

Grenton Script Builder

AR TIKITE, KAD GRENTON SISTEMA LEIS JUMS SUKURTI, NET LABAI SUDĖTINGUS ALGORITMUS BE JOKIŲ PROGRAMAVIMO ŽINIŲ?

Kaip manote, kaip sujungti dvi priešybes - neribotos talpos ir lengvai sukurti algoritmus? Tai gali atrodyti neįmanoma, bet mes sukūrėme įrankį, kuris leis jums  sistemos galia, be inžinerijos laipsnio.

Mes suteikiame jums Script Builder - neįtikėtiną grafinę sąsają, kuri leis jums sukurti net labiausiai sudėtingus algoritmus, išbandyti juos, saugiai ir įkrauti juos į sistemą.

Ir kad viskas dar geriau, jūs galite padaryti, kad vos pora paspaudimų. Jūsų vaizduotei nėra ribų.
Skrypt LUA program kompilator do konfiguracji arduino

PILNAS LUA KODŲ RINKINYS PASIEKIAMAS VIENU PASPAUDIMU

Jei esate labiau pažengęs vartotojas, jūs tikrai įvertinsite, kad jums reikia tik vieno paspaudimo, kad galėtumėte pereiti nuo grafinių ir tekstinių sąsajų, kad galėtumėte naudotis visomis LUA galimybėmis..
Kod LUA skrypt przykład

Object Management LUA

Daugelis sistemų,naudoja LUA. Mes žengiame dar vieną žingsnį į priekį ir sukūrime pagrindinių LUA scenarijus, siekiant, kad būtų lengviau naudoti "smart house" sistema. Taip gime Object Management LUA. Šitas mažas pakeitimas leidžia tiesiogai kreiptis ir keisti smart house objekto LUA kodą.
Program konfiguracyjny do systemu automatyki budynkowej na tablet
 • SUJUNGIMŲ DIAGRAMA

  LENGVAI VALDYKITE NET PAČIUS SUDĖTINGIAUSIUS NUSTATYMUS

  Intelektualiojo pastato konfigūracija pagrįsta šimtais priklausomybių tarp objektų. Ar yra paprastesnis ir akivaizdesnis būdas parodyti kažką tokio sudėtingumo? Mes sugebėjome tai padaryti.

  Užuot naudoję daugybę stalų ir langų, mes sukūrėme ryšių diagramą, kuri tarnauja kaip revoliucinis sistemos grafinis sistemos ekranas, suteikiantis jums pilną vaizdą apie ryšius tarp objektų.

  Jums reikia tik vieno žvilgsnio, kad išspręstumėte iškilusią problemą arba atliktumėte pakeitimus. Niekada anksčiau navigacija nebuvo tokia greita.
  Šviesa svetainėje
  SwitchKitchen
  CinemaScene
 • Taupyk
  su grenton
  Gyvenk
  su grenton
  Aplankyk mus